Skip to content

Medyada Biz

İFLASTAN ZİRVEYE GİRİŞİMCİLİK HİKAYESİ

“İflas ile başlayan iş hayatımın bugünlere gelme serüvenini genç girişimciler için anlattım. Genç girişimciler için hazırlanan bu girişimcilik hikayem, başarılarım, hatalarım ve tavsiyelerim size ışık tutabilir.”

FACEBOOK

MKS Kağıtçılık, Zeytinburnu Spor’un forma sponsoru oldu

Süper Amatör Lig takımlarından Zeytinburnu Spor’un 2022-2023 sezonu forma sponsoru MKS Kağıtçılık oldu. Merkezefendi stadyumunda düzenlenen imza törenine MKS Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Maks Gerşon, Zeytinburnu Spor Kulubu Başkanı Cemil Gülgönül ve Sportif Direktör Selçuk Yıldız katıldı.

maks gerşon

Girişimci Olmaktan Korkmayın

Girişimci olmak istediğiniz zaman, çevrenizdeki tüm insanlar, dostlar, arkadaşlar nasıl olmamanız gerektiğini söylerler. Ama siz hiçbir zaman pes etmeyin, vazgeçmeyin ve en iyi girişimci siz olacaksınız.

İnsanlara Her Zaman Fikirlerinizi Anlatın!

İnsanlara her zaman fikirlerinizi anlatın. Anlatın ki sizi eleştirsinler.

Şirket Kurmak Evlenip Çocuk Yapmaya Benzer

Bu sözün sahibi Matt Brezina, San Francisco ve California’dan bir girişimci ve melek yatırımcıdır. Matt, Sincerely’nin kurucu ortağı ve CEO’sudur. Bundan önce, daha sonra Yahoo tarafından satın alınan ve Deniz Araştırma Laboratuvarı için Mühendislik Danışmanı olarak görev yapan Xobni Corporation’ın Kurucu Ortağıydı.

Ticarette Her Zaman Kendinize Daha Çok Güvenin